למכירה דאף 2006
סנצ׳ורי איריזר
[לידיעה המלאה]
למכירה וולבו B12B 2007
גיר אוטומט מלא ZF
אחרי צבע כללי
[לידיעה המלאה]
למכירה מרצדס וונול 2001
[לידיעה המלאה]
 

חשיבות התיווך

בשביל ההבנה נחוץ לנו להבין קודם-מהו תיווך אוטובוסים?

החלטת להקים חברת הסעות – נפלא. אתה צריך לרכוש אוטובוסים. יש לך כבר עסק להסעות? אתה צריך למכור אוטובוס ישן ולרכוש רכב הסעות חדיש יותר. ענף המסיעים, בניגוד לענפים שונים אחרים, איננו ענף כל כך גדול ובכדי להיכנס לענף זה ולהצליח בו, כדאי להיות עם היד על הדופק בדברים החשובים.

קנייה של אוטובוס או מכירה של אוטובוס אינן עסקאות פשוטות כמו רכישה או מכירה של רכב פרטי שהן כמובן פעולות יומיומיות שאנו מבצעים מספר רב של פעמים במהלך חיינו. קנייה ומכירה של אוטובוסים מלווה בפרוצדורה מסוימת שיש להתמודד עמה ועל כן חשוב מאוד להכיר את המושג הנקרא – "תיווך אוטובוסים" שיכול לסייע לנו מאוד.

רכישה ומכירה של אוטובוס- הכיצד?

כאמור, קנייה ומכירה של אוטובוסים אינה פעולה פשוטה. היא אינה דומה למצבים בהם רכשנו את הרכב הפרטי שלנו או מכרנו רכב פרטי. טעות תהיה לחשוב כי בעל ניסיון ברכישה ומכירה של רכב פרטי, יודע גם כיצד לרכוש או למכור אוטובוס.

תיווך אוטובוסים – על מה ולמה?

כפי שהפרוצדורה של רכישה או מכירה של אוטובוס אינה דומה לרכישה או מכירה של רכב פרטי רגיל, גם מציאת הקונה או המוכר המתאימים שונה. כאשר אנו רוצים למכור רכב או לקנות רכב כל שעלינו לעשות הוא לפתוח את המחשב ולהסתכל באינטרנט למספר דקות ומשימתנו הושלמה שהרי מדובר בשוק גדול ומגוון.

לעומת זאת, בענף האוטובוסים, עלינו לאתר את המוכר אם אנו רוצים לרכוש אוטובוס או לחילופין, עלינו לאתר את הקונה אם אנו רוצים למכור אוטובוס.

חברה המתמחה בתיווך אוטובוסים עושה את העבודה המפרכת הזו במקומנו. היא מחפשת את הרוכש או המוכר, היא מלווה אותנו בכל הפרוצדורה מול משרד התחבורה כולל קבלת האישור הנכסף ועד להשלמת העסקה לשביעות רצוננו.

בחירת חברת תיווך

בחירה נכונה של חברת תיווך אוטובוסים יכולה להקל עלינו מאוד בהשגת המטרה שלנו ולכן עלינו לבחור חברה אמינה, בעלת ניסיון אשר עובדת מול חברות האוטובוסים הגדולות והמוכרות. כמובן שנושא הביטחון הוא עליון בחשיבותו כאן שהרי מדובר בכלי תחבורה אשר הנוהג בו מחזיק בידיו את חייהם של הנוסעים.

לעניין כדאיות העסקה, חברה של תיווך אוטובוסים יכולה לעזור לך במכירת האוטובוס שלך במחיר שיתאים לך או לחלופין לספק לך אוטובוס טוב ומתאים לקנייה.

במקרים בהם הנך רוצה לקנות אוטובוס חדש ומפואר, משימתך קשה עוד יותר ומומלץ להעזר בחברה אשר תוכל להציע לך מגוון של דגמים של אוטובוסים כשהמטרה כמובן היא להתאים את האוטובוס לרף שלך, לצרכים שלך, לעסק שלך ולמחיר שלך כמובן.

תיווך אוטובוסים –למה?

הקושי העיקרי נובע מהצורך לאתר מוכר או קונה פוטנציאלי וחברת תיווך אוטובוסים יכולה לחבר אותנו עם האיש המתאים. היא זו אשר מחפשת עבורנו את הקונה או המוכר המתאים ואנו יכולים להמשיך בשגרת יומנו כרגיל כאשר מישהו אחר מבצע את המשימה המייגעת הזו עבורנו.

בעידן שאנו חיים בו, עולם העסקים הוא עולם קר וקשוח. עלינו לפעול בחוכמה בכדי לשרוד בו כאשר כל אחד בתחומו צריך להחזיק בידו את המפתח להצלחה. ענף האוטובוסים הוא ענף שיש להכירו היטיב וללכת בדרך הנכונה בכדי להצליח.

חשוב להבין כי קניית אוטובוס או מכירת אוטובוס הן אינן עסקאות פשוטות. אין המדובר ברכישה או מכירה של רכב פרטי אלא זהו עולם אחר. קנייה ומכירה של אוטובוסים מלווה בפרוצדורה מסוימת שמוכרחים לעבור אותה וכאן נכנס לתמונה צומת האוטובוסים בע"מ.

רכישה ומכירה של אוטובוס- ההליך

כפי שאמרנו, קנייה ומכירה של אוטובוסים אינה פעולה רגילה ופשוטה. אף אם מכרנו את הרכב הפרטי שלנו המון פעמים, אין מדובר באותו מצב ובאותו סוג עסקה. על מנת למכור את האוטובוס שלנו או לקנות אוטובוס עלינו לעבור כמה שלבים:

1. איתור רוכש או מוכר פוטנציאלי - זהו השלב המקדמי שהוא גם השלב הקשה ביותר. כיצד אנו נצליח למצוא אנשים פוטנציאלים לעסקה שלנו?

2. מילוי טפסים – במסגרת העסקה, עלינו למלא כל מיני טפסים במשרד התעבורה.

3. בדיקה ואישור – משרד התחבורה מבצע בדיקה שרק בסיומה יכול להינתן לנו אישור למכור או לקנות את האוטובוס.

4. העברת בעלות – לאחר שקיבלנו אישור לביצוע העסקה, אנו יכולים לבצע העברת בעלות.

תיווך אוטובוסים – עושה בשבילנו את העבודה תיארנו כאן .

מעבר לזאת, ישנם יש עוד מרכיבים שעלינו לבדוק על מנת שהעסקה שלנו תהיה מוצלחת כגון נושא הבטיחות ונושא ההתאמה. במה דברים אמורים? נושא הבטיחות הוא ללא כל ספק נושא עליון בחשיבותו כאשר מדובר בכלי תחבורה.

כולנו מודעים היטב למצב בדרכים. הנסיעה בכבישי ישראל הפכה בשנים האחרונות לחוויה לא נעימה כלל וכלל ואין להקל ראש כמובן בבטיחות שאנו מחויבים לספק ללקוחות שנוסעים באוטובוס. נהג אוטובוס מחזיק בידיו את חיי הנוסעים ואל לנו לשכוח זאת.

נושא ההתאמה שהזכרנו, מתייחס לצרכים הספציפיים שלכם בעסקה הנדונה. כלומר, איזה סוג אוטובוס אתם רוצים, מהו קהל היעד שלכם, מהו רף המחיר שלכם והאם האוטובוס צריך להיות מפואר או פשוט ועוד ועוד קריטריונים רלוונטיים.

יצוין בזאת גם אספקט איכות הסביבה שהוא חשוב מאין כמוהו וכדאי מאוד שנקדיש לכך מחשבה ונכלול את הנושא הזה במסגרת השיקולים שלנו לגבי איזה אוטובוס נרכוש.

איך בוחרים חברת תיווך אוטובוסים?

לאור החשיבות שבשירותי תיווך אוטובוסים, עלינו לבחור בקפידה חברה מתאימה בעלת הניסיון הרלוונטי, בעלת הקשרים החשובים ועסקאות העבר אשר מעידות בעד עצמן. אל תחששו לעשות סקר שוק ולבדוק שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר.

אל תהססו לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים ולבדוק את שביעות רצונם מהשירות של חברת תיווך אוטובוסים מסוימת. וודאו כי החברה איתה אתם עומדים להתקשר, מעמידה את נושא הביטחון של הנוסעים בחשיבות הראויה.

וודאו כי לחברה יש את האפשרות להציע לכם את הדגמים שמעניינים אתכם ואל תבזבזו זמן מיותר אצל חברה אשר אינה מקושרת דיה בכדי להשיג לכם את מבוקשכם.

בהצלחה חברים ונסיעה טובה וזהירה!